Met 55 studenten en 6 docenten van het Roc van Twente genoten in Londen. Travel Inventive organiseerde het programma van de reis, boekte het hostel, regelde de bus en de rit met de bus in de trein! Met een topper van chauffeur!
Met 55 studenten en 6 docenten van het Roc van Twente genoten in Londen. Travel Inventive organiseerde het programma van de reis, boekte het hostel, regelde de bus en de rit met de bus in de trein! Travel Inventive vraagt naar de voorkeuren van de groep. We organiseerden zelf de London Walk en Crazy88. Travel Inventive boekte tickets voor Wicked. En regelde 3 gidsen voor de FANTASTISCHE Jack the Ripper tour. Echt een aanrader. We hadden een week voor vertrek nog een bel afspraak. Om alles nog even door te lopen.
Al met al een goed georganiseerde reis met een topper van een buschauffeur Leo. Voor herhaling vatbaar.
Heb je schoolreisplannen? Stuur mij een mail en ik help je verder om het beste uit je schoolreis te halen. Of vraag direct een offerte aan. Je ontvangt een verrassend advies, gebaseerd op jouw persoonlijke voorkeuren.
Vraag een offerte aan